Polityka prywatności Agencji Estet

Zachowanie poufności danych naszych Klientów, Kontrahentów i osób uczestniczących w działaniach Agencji Estet oraz przejrzystość w ich przetwarzaniu jest dla nas niezwykle ważna, dlatego sporządziliśmy nową Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania danych osobowych.

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnegoprzepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że administratorem danych osobowych jest Agencja Reklamowo-Wydawnicza ESTET Zbigniew Gradowski, REGON 750254547, nr NIP: 836-100-16-11 z siedzibą w Skierniewicach (96-100) przy ul. Piłsudskiego1, tel. 46 833 42 11. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych wyznaczony został kontakt w postaci adresu email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postacj tradycyjnej korespodencji, na adres administratora z dopiskiem "Ochrona Danych Osobowych" oraz osobiście.

 

Jaki jest cel przetwarzania Państwa danych?

Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania powiadomień oraz realizacji zamówień i finalizacji sprzedaży usług i towarów. Korespondencja jest kierowana do klientów firmy, kooperantów zainteresowanych współpracą i osób biorących udział w przedsięwzięciach współorganizowanych przez Agencję Estet m.in. takich jak Skierniewickie Bractwo Piwne, Miasto Pięknych Dziewcząt – Kwiat Skierniewic, Skierniewicki Klub Kolekcjonerów, a także zainteresowanych otrzymywaniem powiadomień.

 

Co przetwarzamy?

Przetwarzamy adresy email, numery telefonu oraz dane, które użytkownik dobrowolnie i świadomie wprowadzi w ramach korzystania z usług i współpracy z Agencją Estet.

Fotografie nie są przetwarzane specjalnymi metodami technicznymi, umożliwiającymi jednoznaczną identyfikację osoby fizycznej lub potwierdzenie jej tożsamości i w tym zakresie nie są danymi szczególnych kategorii.

Nie przetwarzamy szczególnych kategorii danych osobowych.

 

Kto ma dostęp do Twoich danych?

Dostęp do Twoich danych ma tylko i wyłącznie Agencja Estet

Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami spoza Agencji Estet. Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług i utrzymania kontaktu.

 

Jak długo przetwarzamy Państwa dane?

Dane osobowe przetwarzane są przez czas obowiązywania Państwa zgody. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie.

 

Jakie Państwo posiadają prawa w zakresie przetwarzanych danych?

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 

Jakie są wyjątki w prawie usunięcia danych?

W każdej chwili masz prawo usunąć jakiekolwiek dane przetwarzane przez Agencję Estet, z wyjątkiem następujących sytuacji:
* masz otwarte zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane lub zostało wysłane tylko częściowo
* masz nieuregulowany dług wobec Agencji Estet, niezależnie od metody płatności
* Twój dług został sprzedany firmie zewnętrznej w ciągu ostatnich trzech lat lub jednego roku (w przypadku klientów, którzy zmarli)
* Twój wniosek kredytowy został odrzucony w ciągu ostatnich trzech miesięcy
* Jeśli dokonałaś(eś) jakikolwiek zakupów, zachowamy Twoje dane osobowe dotyczące transakcji w celach księgowych. 

    

Prawo zgłoszenia skargi w organie nadzorczym:  
 Jeśli uważasz, że Agencja Estet przetwarza Twoje dane osobowe w niewłaściwy sposób, możesz się z nami skontaktować. Masz też prawo zgłosić skargę w organie nadzorczym.

 

Co zrobić w przypadku wątpliwości lub mając uwagi?
Prosimy o kontakt, odpowiemy na pytania dotyczące powyższych kwestii i chętnie skorzystamy z podpowiedzi.

Aby się z nimi skontaktować, napisz na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Uaktualnienia naszych Zasad prywatności:
  W przyszłości może zajść konieczność aktualizacji Zasad prywatności. Ich najnowsza wersja będzie zawsze dostępna na naszej stronie. Będziemy informować o każdej zmianie treści Zasad prywatności, na przykład o zmianach dotyczących celu, w jakim korzystamy z Twoich danych osobowych lub Twoich praw.

 

 

 

W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem:

Copyright © 2013 ESTET